Gogle Narciarskie

Gogle zimowe GIRO BLOK Black Core (szyba ZEISS)

Gogle zimowe GIRO BLOK Black Core (szyba ZEISS)
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 199,90 PLN
Producent: GIRO
Status: Niedostępny
Wysyłka: 9,90 PLN (przedpłata) 13,00 PLN (pobranie)
Opis

Szyba lustrzana kolorowa VIVID-Carl ZEISS Ember 37% S2 DWZ

 

BLOK
Gogle Blok™ to klasyczne gogle w stylu retro, które mogą pochwalić się imponującą technologią, przez co są bardzo wszechstronne i działają tak dobrze, jak wyglądają. Nowe wzory na rok 2019 zostały udoskonalone, dzięki trwałej i odpornej na parowanie technologii odpowietrzania EVAK. Blok™ łączy szerokie pole widzenia EXV z wyjątkową optyką cylindrycznych szyb VIVID z optyką firmy ZEISS.

RAMKA:
Ramkowa konstrukcja EXV

SZYBA:
Szyba cylindryczna VIVID z optyką firmy ZEISS
Zawiera jedną szybę VIVID ZEISS:
- VIVID EMBER 37% S2 - SŁOŃCE I CHMURY
* procent przepuszczalności światła

CECHY/FUNKCJE:
- EXV - technologia rozszerzonego widoku 
- Technologia EVAK™ Vent
- Trójwarstwowa pianka na twarz z mikropolarowym wykończeniem
- Powłoka przeciwmgielna
- Bezproblemowa kompatybilność z wszystkie kaskami Giro
- OTG - możliwość założenia na okulary

TECHNOLOGIE:

EVAK VENT TECHNOLOGY - Technologia Evak Vent stosowana wyłącznie w modelach gogli VIVID, wykorzystuje nową piankę wykonaną z wyjątkowo trwałego, nieabsorbującego materiału. Otwory EVAK minimalizują ryzyko zaparowania poprzez uwalnianie wilgoci i jednoczesne tworzenie bariery ochronnej.

EXPANSION VIEW TECHNOLOGY - Technologia rozszerzonego widoku - Opracowana i udoskonalona w siedzibie naszego centrum badawczo-rozwojowego w Santa Cruz w Kalifornii, przełomowa technologia Giro (EXV) to nowy projekt ramki, który tworzy niezrównane pole widzenia. Rozpoczęliśmy od zaprojektowania gogli kompatybilnych z kaskiem, a następnie wyeliminowaliśmy i zredukowaliśmy materiał z ramki i zaprojektowaliśmy strefy bezramkowe, aby zoptymalizować masywne soczewki sferyczne i uzyskać maksymalne widzenie peryferyjne w naszych goglach.

VIVID - to opatentowana technologia szyb opracowana przez firmę Giro we współpracy z Zeiss Optics, która poprawia wrażenia wizualne na śniegu, poprawiając kontrast i ostrość wdzienia. Technologia VIVID skutecznie manipuluje niebieskim światłem, pozwalając na przepuszczenie kontrastującego niebieskiego światła, blokując szkodliwe promieniowanie UV. VIVID zasadniczo odfiltrowuje zmętnienie i uwalnia twoje oczy, by dostrzec trasę i skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy. 

VIVID redukuje zmęczenie oczu, poprawia czas reakcji, zwiększa pewność siebie i zapewnia precyzyjne widzenie bez nadmiernego nasycenia koloru.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy