Liczniki

Komputer Licznik WAHOO Elemnt Bolt 2 GPS 2022

Komputer Licznik WAHOO Elemnt Bolt 2 GPS 2022
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 399,00 PLN
Producent: Wahoo
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 14,00 PLN (przedpłata) 18,00 PLN (pobranie)
Opis

W cztery lata po premierze licznika Wahoo ELEMNT Bolt do sprzedaży trafia jego odświeżona wersja.

Nowy Wahoo ELEMNT Bolt to z zewnątrz praktycznie ten sam Bolt co wcześniej. Nie zmieniło się jego mocowanie, kształt, rozmiar, masa ani umiejscowienie diod LED, a jedynie zrównano powierzchnię przednich przycisków z powierzchnią ekranu oraz zastąpiono port Micro USB portem USB-C.

W ślad za Roamem również nowy Bolt otrzymał 64-kolorowy wyświetlacz o przekątnej 56 mm. Został on zabiezpieczony szkłem Gorilla Glass. Wyświetlacz cechuje się bardzo dobrym kontrastem i będącym nowością automatycznym podświetleniem w zależności od natężenia oświetlenia zewnętrznego. Gwarantuje to idealną czytelność we wszystkich warunkach oświetleniowych.

Kolejną nowością są zaawansowane i inteligentne funkcje nawigacyjne znane z licznika ELEMNT Roam. W przypadku zjechania z trasy zostanie ona automatycznie przeliczona. Teraz zostaniemy poprowadzeni przez licznik tak, aby powrócić na oryginalną trasę. Dodatkowo z poziomu licznika użytkownik ma możliwość modyfikowania trasy w trakcie nawigacji. Do tej pory wszystkie te zmiany musiały być robione z poziomu aplikacji ELEMNT na telefonie.

Zawartość opakowania:

  • Komputer rowerowy ELEMNT BOLT Wahoo Fitness z modułem GPS
  • Uchwyt na kierownicę
  • Uchwyt na mostek
  • Kabel ładujący
  • Skrócona instrukcja obsługi
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy