0

Kosmetyki

Maść Muc-Off Amino Explosive Power 150ml

Maść Muc-Off Amino Explosive Power 150ml
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 124,90 PLN
Producent: Muc-Off
Model: 021MO012
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 9,90 PLN (przedpłata), 13,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Wyobraź sobie naturalny produkt, który pomoże Ci zwiększyć moc i siłę, zapewniając, że twoje ciało jest utrzymywane w optymalnym stanie. Muc-Off stworzył ten produkt.

Przedstawiamy krem ​​Muc-Off Amino Explosive Power Cream

 
Amino Explosive Power poprawia dostępność tlenu i składników odżywczych dla mięśni, dzięki czemu odczuwasz prawdziwy wzrost siły i energii. Możesz poprawić ogólną wydajność dzięki naszej technologii Amino Patch. Amino Explosive Power wykorzystuje aminokwasy argininowe, które pomagają nadać Twojemu ciału zrównoważony poziom mocy wybuchowej, idealny do uprawiania sportów o maksymalnej sile.
 
Aminokwasy argininowe są używane do produkcji tlenku azotu (NO) w organizmie. Ten wyższy poziom NO rozszerza naczynia krwionośne, co prowadzi do zwiększonego dopływu krwi do leczonych mięśni. Zwiększony dopływ krwi przenosi więcej tlenu i składników odżywczych, jednocześnie wzmacniając mięśnie, układ odpornościowy i zwiększając poziom energii. Efekt rozszerzania naczyń argininy zmniejsza również obciążenie serca, co zwiększa wydajność układu sercowo-naczyniowego.
 
Podczas intensywnych treningów i zawodów produkty odpadowe, takie jak kwas mlekowy i amoniak, mogą gromadzić się i zmniejszać wydajność. Mięśnie są również naturalnie rozkładane podczas wysiłku fizycznego, a białka zbudowane z grup aminokwasów odgrywają istotną rolę w budowaniu i naprawianiu mięśni.
 
Zaletą stosowania aminokwasów w kremie jest to, że można poczuć, że działają niemal natychmiast, są dostarczane do krwiobiegu bezpośrednio przez mięśnie, a nie muszą być przyjmowane jak tabletki. Nasz krem ​​umożliwia precyzyjne nakładanie Amino bezpośrednio na najważniejsze mięśnie używane w Twoim sporcie.
 
Wskazówka
Połącz Amino Ultra Endurance i Amino Explosive Power, aby połączyć sporty siłowe i wytrzymałościowe.
 
Dodatkowe informacje
  • specjalnie opracowany w celu zwiększenia absorpcji tlenu i składników odżywczych
  • do sportów, w których ważna jest moc wybuchowa
  • własna opracowana technologia łatek aminowych
  • zwiększa pojemność komórkową mięśni, aby uzyskać większą syntezę mięśni / białek
  • przyjazna dla skóry, naturalna formuła pochodząca z roślin
  • nie wpływa na układ trawienny organizmu

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Godziny otwarcia:

Poniadziałek - Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00

Salon: 792 115 105

Serwis: 516 503 700