0

Kosmetyki

Maść Muc-Off Chamois Cream Ladies 100ml

Maść Muc-Off Chamois Cream Ladies 100ml
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 71,90 PLN
Producent: Muc-Off
Model: 021MO009
Status: DOSTĘPNY
Wysyłka: 9,90 PLN (przedpłata), 13,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
Ból w miejscach intymnych przez długą jazdę na siodle? Zdarza się to najlepszym z nas. Dlatego zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby opracować najlepszy, wysokowydajny krem Muc-Off Chamois Cream Ladies​. Nasza formuła została opracowana specjalnie dla kobiet, aby głęboko nawilżyć skórę, zapewniając całkowity komfort jazdy i ochronę na długich dystansach, w każdych warunkach. Nasza luksusowa formuła jest zrównoważona pH, wzbogacona o prowitaminy, wykorzystuje naturalne składniki i zapachy, a także tworzy łagodny efekt chłodzenia dla całkowitego komfortu jazdy.
 
Pominęliśmy również parabeny (nie wierzymy, że powinnaś mieć parabeny w pobliżu twoich dolnych regionów lub gdziekolwiek indziej na twojej skórze!), SLS i DEA. Nasz krem ​​ma na celu utworzenie bariery ochronnej, która pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry na wrażliwych obszarach, jest również antybakteryjny i idealny do wszystkich stylów jazdy, od ciężkich klasycznych po długie sportowe. Więc to jest ból i niewygodne przejażdżki!
 
Zespół badawczo-rozwojowy Athlete Performance spojrzał na wszystkie sposoby, aby poprawić swoje wrażenia z jazdy i ściśle współpracował z zespołami zawodowymi, aby zapewnić Ci najnowszy dodatek do zakresu wydajności sportowców. Zadbaliśmy również o to, aby była ona wypełniona niezbędnymi nawilżającymi Provitaminami, aby zapewnić długotrwałe nawilżenie na skórze.
 
Formuła równowagi pH wzbogacona naturalnym Aloe Vera, masłem Shea i olejkami słonecznikowymi zapewnia głębokie nawilżenie i długotrwałą ochronę. Wykorzystuje naturalne zapachy.
 
Dodatkowe informacje
  • Wykorzystuje naturalne zapachy
  • Przeciwbakteryjny
  • Odpowiedni dla skóry wrażliwej

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Godziny otwarcia:

Poniadziałek - Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00

Salon: 792 115 105

Serwis: 516 503 700