RafBike Fitting

Bikefitting to indywidualne dopasowanie kolarza i roweru.

Nasze ustawienie zapewnia efektywność jazdy przy zachowaniu komfortu, sprawiamy, że staniesz się szybszy, a zarazem będzie to przyjemniesza jazda!

Bikefitting jest połączeniem wiedzy z zakresu budowy rowerów, fizjoterapii, anatomii ludzkiej, biomechaniki, aerodynamiki i ergonomii.

Bikefitting w RafBike wykonywany jest przez Rafała i Bartka. 

Rafał - Fitter, jest byłym kolarzem, specjalistą w dziedzinie fittingu. Ma w swoim portfelu wielu triathlonistów, kolarzy szosowych, a także MTB. Wspiera Triathletic Team oraz Neon Tri Team. Ma ogromną wiedzę jako zawodnik i trener. Teraz szkoli i pomaga innym wygrywać :)

Bartek - Fitter, były zawodowy kolarz szosowy, ściagał się m. in. w Pucharze Świata, wielkrotnie w TOP 5 w Indywidualnej jeździe na czas, a także na wyścigach ze startu wspólnego. Obecnie także prowadzi zawodników. 

Daniel - fizjoterapeuta sportowy, pomoże każdemu i dba o naszych zawodników. Zajmuje się pracą manualną oraz treningami nastawionymi na poprawę wyników sportowych - mobilizacja stawów, eliminacja dysproporcji w sile oraz poprawa stabilizacji. Idealnie rozpracowuje sportowców. Tak... jest sadystą, ale za to stawia nas na nogi!

Dokładne dopasowanie do roweru jest w stanie sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci idealne rozwiązanie, które przełoży się na wiele godzin szybszej, znacznie wygodniejszej i przyjemniejszej jazdy.

Zajmujemy się:
- ustawieniem bloków w butach,
- doborem wkładek do butów,
-
anatomią
- ustawieniem pozycji we wszystkich typach rowerów z ramą sztywną i amortyzowaną
- ustawieniem siodeł
- doborem długości korby
- doborem długości i kąta wspornika kierownicy
- doborem rodzaju i szerokości kierownicy

Cennik:

649 zł – pełny fitting rower szosowy lub MTB

649 zł – pełny fitting rower triathlonowy, czasowy

399 zł – dobór rozmiaru ramy (po wybraniu roweru spotykamy sie ponownie na dopasowanie +250 i mamy całościowy fitting na nowym rowerze)

99 zł – ustawienie bloków w butach

99 zł – ustawienie i dobór siodła Bontrager / Selle Italia

299 zł – konsultacja bikefittingowa

140 zł – fizjoterapia

Fitting przeprowadzamy w NOWYM STUDIO przy ul. Radzymińskiej 338, 05-091 Warszawa-Ząbki

tel. 690-577-773

Zapraszamy do zapisów :)